CA3100F22-5P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3100F22-5P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: CA3100F22-5P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CA3100F22-5Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3100F22-5P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 3321 pcs Datuen fitxa CA3100F22-5P.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-5 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Beste izenak ICA3100F22-5P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 41A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -