CA3100E22-14SWB09
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA3100E22-14SWB09
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA3100E22-14SWB09.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA3100E22-14SWB09ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA3100E22-14SWB09 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1106 pcs Datuen fitxa CA3100E22-14SWB09.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-14 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Orientazio W
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Muntaketa mota Panel Mount, Right Angle Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak Strain Relief Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A