CA20L10SL-3PB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA20L10SL-3PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 3POS SILVER SLDR
Fitxak: CA20L10SL-3PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA20L10SL-3PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA20L10SL-3PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 3POS SILVER SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2432 pcs Datuen fitxa CA20L10SL-3PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Beste izenak CA20L10SL3PB
ICA20L10SL-3PB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 3 Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 3 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA20COML28-16SB
CA20COML28-16SB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 20POS SOLDER
Stockean: 3529 pcs
Deskarga: CA20COML28-16SB.pdf
RFQ
CA20L10SL-4PB
CA20L10SL-4PB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 2POS SILVER SLDR
Stockean: 4249 pcs
Deskarga: CA20L10SL-4PB.pdf
RFQ
CA20L10SL-3PB05A176
CA20L10SL-3PB05A176
deskribapena: CONN RCPT MALE 3POS GOLD SOLDER