CA20COME24-28PB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA20COME24-28PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: CA20COME24-28PB.pdf
  • Mezua
CA20COME24-28PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA20COME24-28PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2829 pcs Datuen fitxa CA20COME24-28PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA20COME24-28SB01
CA20COME24-28SB01
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 24POS CRIMP
Stockean: 5354 pcs
Deskarga: CA20COME24-28SB01.pdf
RFQ
CA20COME24-28PBF80
CA20COME24-28PBF80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 24POS SILVR CRIMP