CA20COME22-14PB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA20COME22-14PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA20COME22-14PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA20COME22-14PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA20COME22-14PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1546 pcs Datuen fitxa CA20COME22-14PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA20COME2214PB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -