CA06R22-20P
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA06R22-20P
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS
Fitxak: 1.CA06R22-20P.pdf2.CA06R22-20P.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CA06R22-20Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA06R22-20P fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG 9POS INLINE W/PINS Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2735 pcs Datuen fitxa 1.CA06R22-20P.pdf2.CA06R22-20P.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 22-20 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA
Packaging Bulk Beste izenak CA06R2220P
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 9 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 9 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -