CA06COMF24-28PB01
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA06COMF24-28PB01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SILVR CRIMP
Fitxak: CA06COMF24-28PB01.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CA06COMF24-28PB01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA06COMF24-28PB01 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG MALE 24POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 6534 pcs Datuen fitxa CA06COMF24-28PB01.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Free Hanging (In-Line) Ezaugarri muntatzea -
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver Uneko balorazioa 22A