CA06COMF22-14S
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA06COMF22-14S
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP
Fitxak: CA06COMF22-14S.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
CA06COMF22-14Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA06COMF22-14S fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN PLUG FMALE 19POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4667 pcs Datuen fitxa CA06COMF22-14S.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM
Packaging Bulk Beste izenak CA06COMF2214S
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Threaded Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -