CA02L24-28PB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02L24-28PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER
Fitxak: CA02L24-28PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA02L24-28PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02L24-28PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2463 pcs Datuen fitxa CA02L24-28PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 50V Bukaera Solder
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series MIL-DTL-5015, CA-B
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 24
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Flange
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Silver Uneko balorazioa 22A
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Silver
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Drab
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA02L24-28P
CA02L24-28P
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 24POS SOLDER