CA02COME22-19PBF80
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME22-19PBF80
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 14POS SILVR CRIMP
Fitxak: CA02COME22-19PBF80.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA02COME22-19PBF80ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME22-19PBF80 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 14POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2496 pcs Datuen fitxa CA02COME22-19PBF80.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
Packaging Bulk Beste izenak CA02COME2219PBF80
ICA02COME22-19PBF80
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 14 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver
Produktu erlazionatuak
CA02COME22-15SB01
CA02COME22-15SB01
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS
Stockean: 2937 pcs
Deskarga: CA02COME22-15SB01.pdf
RFQ
CA02COME22-19SB
CA02COME22-19SB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 14POS SOLDER CUP
Stockean: 1927 pcs
Deskarga: CA02COME22-19SB.pdf
RFQ
CA02COME22-19P
CA02COME22-19P
deskribapena: CONN RCPT 3POS BOX MNT W/PINS
Deskarga: CA02COME22-19P.pdf
CA02COME22-1PWB
CA02COME22-1PWB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CAC 2C 2#8 PIN RECP BOX
Deskarga: CA02COME22-1PWB.pdf
CA02COME22-19PB01
CA02COME22-19PB01
deskribapena: CONN RCPT 14POS BOX MNT W/PINS
Deskarga: CA02COME22-19PB01.pdf
CA02COME22-19PBF80F0
CA02COME22-19PBF80F0
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 14POS PNL MT