CA02COME22-14PB01
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME22-14PB01
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Fitxak: CA02COME22-14PB01.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA02COME22-14PB01ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME22-14PB01 fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2458 pcs Datuen fitxa CA02COME22-14PB01.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Crimp
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA02COME2214PB01
ICA02COME22-14PB01
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Male Pins
Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA02COME22-14PF80
CA02COME22-14PF80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS SILVR CRIMP
Stockean: 3095 pcs
Deskarga: CA02COME22-14PF80.pdf
RFQ
CA02COME22-14P
CA02COME22-14P
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 19POS BOX MNT W/PINS
Stockean: 3250 pcs
Deskarga: CA02COME22-14P.pdf
RFQ
CA02COME22-14PB
CA02COME22-14PB
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT MALE 19POS SOLDER CUP