CA02COME20-22SB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA02COME20-22SB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP
Fitxak: CA02COME20-22SB.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA02COME20-22SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA02COME20-22SB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 6POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2269 pcs Datuen fitxa CA02COME20-22SB.pdf
Tentsioaren balorazioa 500VAC, 700VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA02COME2022SB
ICA02COME20-22SB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 6 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 6 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A, 74A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA02COME20-19SB
CA02COME20-19SB
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 3POS BOX MNT W/SKTS
Stockean: 2605 pcs
Deskarga: CA02COME20-19SB.pdf
RFQ
CA02COME20-22SBF80
CA02COME20-22SBF80
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 6POS SILVR CRIMP
Stockean: 1968 pcs
Deskarga: CA02COME20-22SBF80.pdf
RFQ
CA02COME20-22PBA176
CA02COME20-22PBA176
deskribapena: CONN RCPT 6POS BOX MNT W/PINS
Deskarga: CA02COME20-22PBA176.pdf
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN RCPT FMALE 2POS SOLDER CUP
Deskarga: CA02COME20-23SB.pdf
CA02COME20-22SB01
CA02COME20-22SB01
deskribapena: CONN RCPT 6POS BOX MNT W/SKTS