CA01COME24-28SB
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA01COME24-28SB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: CA01COME24-28SB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
CA01COME24-28SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA01COME24-28SB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT FMALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1036 pcs Datuen fitxa CA01COME24-28SB.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
estali - Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 8-33 Shell Material Aluminum Alloy and Zinc Die Cast
Shell Amaitu Nickel Series MIL-DTL-5015, CA-COM-B
Packaging Bulk Beste izenak CA01COME2428SB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -
Kontaktua Amaitu - Mating Silver Konektore mota Receptacle, Female Sockets
Kolore Silver
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CA01COME24-2SB
CA01COME24-2SB
fabrikatzaileak: ITT Cannon, LLC
deskribapena: CONN RCPT 7POS INLINE W/SKTS
Stockean: 5637 pcs
Deskarga: CA01COME24-2SB.pdf
RFQ
CA01COME24-28SB08
CA01COME24-28SB08
deskribapena: CONN RCPT 24POS INLINE W/SKTS