CA00COME24-28PB
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CA00COME24-28PB
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP
Fitxak: CA00COME24-28PB.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 910 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 910 pcs
  • Mezua
CA00COME24-28PBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CA00COME24-28PB fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT MALE 24POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 910 pcs Datuen fitxa CA00COME24-28PB.pdf
Tentsioaren balorazioa 200VAC, 250VDC Bukaera Solder Cup
Packaging Bulk Beste izenak CA00COME2428PB
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Ezaugarriak Strain Relief
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Silver
Uneko balorazioa 22A Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea -