APD-2AP19S-R
CannonCannon
Cannon
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: APD-2AP19S-R
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Fitxak: APD-2AP19S-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
80 pcs
  • Mezua
APD-2AP19S-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia APD-2AP19S-R fabrikatzailea Cannon
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5684 pcs Datuen fitxa APD-2AP19S-R.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu -
Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT), Glass Filled Shell Amaitu -
Series APD 19-Way Packaging Bulk
Beste izenak 1003-2242
APD2AP19SR
Orientazio 2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof Barne hartzen ditu 2 pcs - 1 Connector, 1 O-Ring
Etxebizitza kolorea Black, Gray Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount