2DB-52PA156A183
ITT Cannon, LLCITT Cannon, LLC
ITT Cannon, LLC
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: 2DB-52PA156A183
Fabrikatzaileak / Marka: Cannon
Produktuaren Deskribapena MICRO DB 52POS PIN
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
2DB-52PA156A183ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia 2DB-52PA156A183 fabrikatzailea ITT Cannon, LLC
deskribapena MICRO DB 52POS PIN Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 5092 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - DC Spark Over (Izena) Copper Alloy Tentsioa -
Idatzi atributuak - Bukaera Crimp
Zuzendaritza pilatzea Signal Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Steel, Yellow Chromate Plated Zinc
Series Micro, 2D RoHS egoera Bulk
Pitch - Connector - Beste izenak I2DB-52PA156A183
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 85°C Errenkada kopurua 3
Posizio kopurua 52 Muntaketa mota Panel Mount
Materialaren sueztasuna baloratzea - Fabrikatzailearen zatia zenbakia 2DB-52PA156A183
Luzera - Zutabe gorriaren azpian burua - Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 52 Position D-Sub, Double Density Plug, Male Pins Connector, Panel Mount Crimp deskribapena MICRO DB 52POS PIN
Uneko balorazioa (kontaktu bakoitzeko) Housing/Shell (Unthreaded) Uneko balorazioa 5A
Harremanetarako formularioa 3 (DB, B) Double Density Kontaktua Amaitu Loditasuna Gold
Konexioaren erabilera D-Sub, Double Density Konektore mota Plug, Male Pins
Kolore Black Kable irekitzea Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Kablearen diametroa 50µin (1.27µm) Backset tartea -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
2DB-52PA156
2DB-52PA156
fabrikatzaileak: Cannon
deskribapena: CONN D-SUB PLUG 52POS PNL MNT