MP925-7.50K-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP925-7.50K-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP925-7.50K-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 7.5K OHM 25W 1% TO220
Fitxak: MP925-7.50K-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP925-7.50K-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP925-7.50K-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 7.5K OHM 25W 1% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 16403 pcs Datuen fitxa MP925-7.50K-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +80ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.125" W (10.41mm x 3.18mm)
Series Kool-Pak®MP900 Erresistentzia 7.5 kOhms
Energia (Watts) 25W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak MP925-7.50K-1%-ND
MP925-7.50K-F
Q6711018A
REFMP925-7.50K-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 7.5 kOhms ±1% 25W Through Hole Resistor TO-220-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film