MP915-500-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP915-500-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP915-500-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 500 OHM 15W 1% TO126
Fitxak: MP915-500-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
50 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP915-500-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP915-500-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 500 OHM 15W 1% TO126 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 22454 pcs Datuen fitxa MP915-500-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +80ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-126 Tamaina / dimentsioa 0.320" L x 0.110" W (8.12mm x 2.79mm)
Series Kool-Pak®MP900 Erresistentzia 500 Ohms
Energia (Watts) 15W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-126-2 Beste izenak MP915-500F
REFMP915-500-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.450" (11.44mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 500 Ohms ±1% 15W Through Hole Resistor TO-126-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film
Konposizio Thick Film
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MP915-40.0-1%
MP915-40.0-1%
fabrikatzaileak: Caddock Electronics, Inc.
deskribapena: RES 40 OHM 15W 1% TO126
Stockean: 27756 pcs
Deskarga: MP915-40.0-1%.pdf
RFQ
MP915-5.00-1%
MP915-5.00-1%
deskribapena: RES 5 OHM 15W 1% TO126
Stockean: 21053 pcs
Deskarga: MP915-5.00-1%.pdf