MP9100-0.050-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP9100-0.050-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP9100-0.050-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 0.05 OHM 100W 1% TO247
Fitxak: MP9100-0.050-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
25 pcs
100 pcs
1000 pcs
  • Mezua
MP9100-0.050-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP9100-0.050-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 0.05 OHM 100W 1% TO247 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6474 pcs Datuen fitxa MP9100-0.050-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea 0/ +200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-247 Tamaina / dimentsioa 0.620" L x 0.195" W (15.75mm x 4.95mm)
Series Kool-Pak®MP9000 Erresistentzia 50 mOhms
Energia (Watts) 100W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-247-2 Beste izenak MP9100-0.050F
MP91000.0501%
REFMP9100-0.050-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 175°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.825" (20.96mm) Ezaugarriak Moisture Resistant, Non-Inductive
Failure Rate - Deskribapen zehatza 50 mOhms ±1% 100W Through Hole Resistor TO-247-2 Moisture Resistant, Non-Inductive Thick Film