MP725-75.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP725-75.0-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP725-75.0-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES SMD 75 OHM 1% 25W DPAK
Fitxak: MP725-75.0-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
MP725-75.0-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP725-75.0-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES SMD 75 OHM 1% 25W DPAK Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14392 pcs Datuen fitxa MP725-75.0-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +80ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea DPAK Tamaina / dimentsioa 0.325" L x 0.320" W (8.26mm x 8.13mm)
Series MP725 Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 25W Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Beste izenak MP725-75.0-1%-ND