MP2060-75.0-1%
Caddock Electronics, Inc.Caddock Electronics, Inc.
MP2060-75.0-1% Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MP2060-75.0-1%
Fabrikatzaileak / Marka: Caddock Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 75 OHM 60W 1% TO220
Fitxak: MP2060-75.0-1%.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
MP2060-75.0-1%ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MP2060-75.0-1% fabrikatzailea Caddock Electronics, Inc.
deskribapena RES 75 OHM 60W 1% TO220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14737 pcs Datuen fitxa MP2060-75.0-1%.pdf
tolerantzia ±1% Tenperatura koefizientea -20/ +80ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea TO-220 Tamaina / dimentsioa 0.410" L x 0.175" W (10.41mm x 4.45mm)
Series Kool-Pak®MP2060 Erresistentzia 75 Ohms
Energia (Watts) 60W Packaging Tube
Pakete / kasua TO-220-2 Beste izenak MP2060-75.0F
REFMP2060-75.0-1%
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 150°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) 0.650" (16.52mm) Ezaugarriak Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding
Failure Rate - Deskribapen zehatza 75 Ohms ±1% 60W Through Hole Resistor TO-220-2 Current Sense, Moisture Resistant, Non-Inductive, Pulse Withstanding Thick Film