CX3225SB32000D0FLJCC
AVX Corp/Kyocera Corp
CX3225SB32000D0FLJCC Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CX3225SB32000D0FLJCC
Fabrikatzaileak / Marka: AVX Corp/Kyocera Corp
Produktuaren Deskribapena CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Fitxak: CX3225SB32000D0FLJCC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
6000 pcs
  • Mezua
CX3225SB32000D0FLJCCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CX3225SB32000D0FLJCC fabrikatzailea AVX Corp/Kyocera Corp
deskribapena CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 228232 pcs Datuen fitxa CX3225SB32000D0FLJCC.pdf
Mota MHz Crystal Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Series CX3225SB, Kyocera RoHS egoera Tape & Reel (TR)
balorazio AEC-Q200 polarizazio 4-SMD, No Lead
Beste izenak 1253-1757-2 Tenperatura operatiboa -30°C ~ 85°C
Modu operatiboa Fundamental Muntaketa mota Surface Mount
Kargatu edukiera ±10ppm Bizitza @ tenperatura. 50 Ohm
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Funtzio 8pF
Maiztasuna Tolerantzia ±15ppm Frequency 32MHz
Zabaldutako deskribapena 32MHz ±10ppm Crystal 8pF 50 Ohm -30°C ~ 85°C AEC-Q200 Surface Mount 4-SMD, No Lead deskribapena CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD