GPB527A202BA
CW IndustriesCW Industries
GPB527A202BA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GPB527A202BA
Fabrikatzaileak / Marka: CW Industries
Produktuaren Deskribapena SWITCH PUSH DPST-NO 10A 125V
Fitxak: 1.GPB527A202BA.pdf2.GPB527A202BA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
GPB527A202BAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GPB527A202BA fabrikatzailea CW Industries
deskribapena SWITCH PUSH DPST-NO 10A 125V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37809 pcs Datuen fitxa 1.GPB527A202BA.pdf2.GPB527A202BA.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 28V Tentsioaren balorazioa - AC 125V
Mota Standard Amaiera estiloa Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Aldatu funtzioa Off-Mom Series GPB
Panela ebakitzeko neurriak Circular - 20.20mm Dia Packaging Bulk
Beste izenak CW212 Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C
Muntaketa mota Panel Mount, Snap-In Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza mekanikoa - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP65 - Dust Tight, Water Resistant Iluntze tentsioa (nominala) -
Iluntze mota, kolorea - Ezaugarriak -
Bizitza elektrikoa - Deskribapen zehatza Pushbutton Switch DPST-NO Standard Panel Mount, Snap-In
Uneko balorazioa 10A (AC/DC) Kolorea - Eragilea / Cap Amber