VYC30W-Q48-S5
CUI, Inc.CUI, Inc.
VYC30W-Q48-S5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VYC30W-Q48-S5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 30W
Fitxak: VYC30W-Q48-S5.pdf
  • Mezua
VYC30W-Q48-S5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VYC30W-Q48-S5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 30W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4056 pcs Datuen fitxa VYC30W-Q48-S5.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 18V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 1.60" W x 0.44" H (50.8mm x 40.6mm x 11.2mm)
Series VYC30W Energia (Watts) 30W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-DIP Module, 6 Leads
Beste izenak 102-2440
656-91411R
VYC30WQ48S5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Remote On/Off, OCP, OVP, SCP, UVLO Eraginkortasuna 87%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 75V Input Uneko - Irteera (Max) 6A