VX7803-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
VX7803-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VX7803-500
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W
Fitxak: VX7803-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
VX7803-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VX7803-500 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1.65W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 31887 pcs Datuen fitxa VX7803-500.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - Sarrera (min) 4.75V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Linear Regulator Replacement Tamaina / dimentsioa 0.46" L x 0.30" W x 0.40" H (11.6mm x 7.6mm x 10.2mm)
Series VX78-500 Energia (Watts) 1.65W
Pakete / kasua 3-SIP Module Beste izenak 102-4243
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 86%
Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 36V Input Uneko - Irteera (Max) 500mA