VWRAS1-D48-D15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VWRAS1-D48-D15-SIP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VWRAS1-D48-D15-SIP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Fitxak: VWRAS1-D48-D15-SIP.pdf
RoHs egoera Ez dagokio / Ez dagokio
  • Mezua
VWRAS1-D48-D15-SIPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VWRAS1-D48-D15-SIP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Ez dagokio / Ez dagokio
Kopurua eskuragarri 6345 pcs Datuen fitxa VWRAS1-D48-D15-SIP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 72V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.87" L x 0.37" W x 0.47" H (22.0mm x 9.5mm x 12.0mm)
Series VWRAS1-SIP Energia (Watts) 1W
Packaging Tube Pakete / kasua 8-SIP Module, 7 Leads
Beste izenak VWRAS1D48D15SIP Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Not applicable / Not applicable Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 78% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 33mA, 33mA 36V - 72V Input
Uneko - Irteera (Max) 33mA, 33mA eskaerak ITE (Commercial)