| Zenbakiaren zenbakia | VSCP-800-48 | fabrikatzailea | CUI, Inc. |
|---|---|---|---|
| deskribapena | AC/DC CONVERTER 48V 800W | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS betez |
| Kopurua eskuragarri | 6870 pcs | Datuen fitxa | VSCP-800-48.pdf |
| Tentsioa - Irteera 4 | - | Tentsioa - Irteera 3 | - |
| Tentsioa - Irteera 2 | - | Tentsioa - Irteera 1 | 48V |
| Tentsioa - Input | 90 ~ 260 VAC | Mota | Enclosed |
| Tamaina / dimentsioa | 11.42" L x 4.72" W x 2.66" H (290.0mm x 120.0mm x 67.5mm) | Series | VSCP-800 |
| Energia (Watts) | 800W | Beste izenak | 102-1493 651-11101R VSCP80048 |
| Tenperatura operatiboa | 0°C ~ 65°C (With Derating) | Irteera kopurua | 1 |
| Muntaketa mota | Chassis Mount | Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Karga minimoa behar da | - | Lead Free Status / RoHS egoera | Lead free / RoHS Compliant |
| Deskribapen zehatza | Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 16A 90 ~ 260 VAC Input | Uneko - Irteera (Max) | 16A |