VOF-180-30-1
CUI, Inc.CUI, Inc.
VOF-180-30-1 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VOF-180-30-1
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 30V 120W/180W
Fitxak: VOF-180-30-1.pdf
  • Mezua
VOF-180-30-1ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VOF-180-30-1 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 30V 120W/180W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1069 pcs Datuen fitxa VOF-180-30-1.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 30V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 80 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 4.00" L x 2.00" W x 0.75" H (101.6mm x 50.8mm x 19.1mm)
Series VOF-180 Energia (Watts) 120W (180W Forced Air)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 90% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 30V 6A 80 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CE, cURus, NEMKO eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VOF-180-48
VOF-180-48
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 48V 120W/180W
Stockean: 939 pcs
Deskarga: VOF-180-48.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 12V 120W/180W
Stockean: 1093 pcs
Deskarga: VOF-180-12-1.pdf
RFQ
deskribapena: AC/DC CONVERTER 30V 120W/180W