VMS-200-48-CNF
CUI, Inc.CUI, Inc.
VMS-200-48-CNF Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VMS-200-48-CNF
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC-DC, 200 W, 48 VDC, SINGLE OUT
Fitxak: VMS-200-48-CNF.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 846 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 846 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
12 pcs
  • Mezua
VMS-200-48-CNFren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VMS-200-48-CNF fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC-DC, 200 W, 48 VDC, SINGLE OUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 846 pcs Datuen fitxa VMS-200-48-CNF.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 4kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.61" L x 2.44" W x 1.58" H (117.0mm x 62.0mm x 40.0mm)
Series VMS-200 Energia (Watts) 200W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 80°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Karga minimoa behar da -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Universal Input
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 4.17A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.17A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CE, cURus, FCC, TUV eskaerak Medical
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VMS-225-24-1
VMS-225-24-1
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 24V 120W/225W
Stockean: 1042 pcs
Deskarga: VMS-225-24-1.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC-DC, 200 W, 48 VDC, SINGLE OUT
Stockean: 834 pcs
Deskarga: VMS-200-48.pdf
RFQ
deskribapena: AC-DC, 200 W, 12 VDC, SINGLE OUT
Stockean: 833 pcs
VMS-20-9
VMS-20-9
deskribapena: POWER SUPPLY 20W MEDICAL 9V