VLD25-600-DIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VLD25-600-DIP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLD25-600-DIP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 600MA
Fitxak: VLD25-600-DIP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
69 pcs
  • Mezua
VLD25-600-DIPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLD25-600-DIP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena LED SUPPLY CC BUCK 3.3-36V 600MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9407 pcs Datuen fitxa VLD25-600-DIP.pdf
pisu 0.009 lb (4.08g) Tentsioa - Irteera 3.3 ~ 36 V
Tentsioa - Sarrera (min) 5.5V Tentsioa - Input (Max) 46V
Mota Constant Current topologia Buck
Tamaina / dimentsioa 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm) Series VLD25-DIP
Energia (Watts) 22W Packaging Tube
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 102-2641
VLD25600DIP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, SCP
Eraginkortasuna 95% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 600mA 3.3 ~ 36 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 600mA