VLD24-700
CUI, Inc.CUI, Inc.
VLD24-700 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VLD24-700
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 700MA
Fitxak: VLD24-700.pdf
  • Mezua
VLD24-700ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VLD24-700 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena LED SUPPLY CC BUCK 2-30V 700MA Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2889 pcs Datuen fitxa VLD24-700.pdf
pisu 0.008 lb (3.63g) Tentsioa - Irteera 2 ~ 30 V
Tentsioa - Sarrera (min) 6.5V Tentsioa - Input (Max) 36V
Mota Constant Current topologia Buck
Tamaina / dimentsioa 0.90" L x 0.40" W x 0.37" H (22.9mm x 10.2mm x 9.5mm) Series VLD24
Energia (Watts) 21W Packaging Tube
Pakete / kasua 6-DIP Module Beste izenak 102-1902
656-90704R
VLD24700
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 71°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Remote On/Off, SCP
Eraginkortasuna 96% dimming Analog, PWM
Deskribapen zehatza 700mA 2 ~ 30 V Constant Current LED Driver Buck Topology 1 Output Uneko - Irteera (Max) 700mA