VHB75-D12-S2R5
CUI, Inc.CUI, Inc.
VHB75-D12-S2R5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VHB75-D12-S2R5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 75W
Fitxak: VHB75-D12-S2R5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
48 pcs
  • Mezua
VHB75-D12-S2R5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VHB75-D12-S2R5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 2.5V 75W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1327 pcs Datuen fitxa VHB75-D12-S2R5.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 2.5V Tentsioa - isolamendua 1.5kV
Tentsioa - Sarrera (min) 9V Tentsioa - Input (Max) 18V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
Series VHB75 Energia (Watts) 75W
Packaging Bulk Pakete / kasua 9-DIP Module, 1/2 Brick
Beste izenak 102-1254
VHB75D12S2R5
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Eraginkortasuna 76% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 15A 9V - 18V Input
Uneko - Irteera (Max) 15A Kontrolatzeko eginbideak Enable, Active High