VGS-75B-48
CUI, Inc.CUI, Inc.
VGS-75B-48 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VGS-75B-48
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC-DC 75 W 48 VDC SINGLE OUTPUT
Fitxak: VGS-75B-48.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
42 pcs
  • Mezua
VGS-75B-48ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VGS-75B-48 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC-DC 75 W 48 VDC SINGLE OUTPUT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5130 pcs Datuen fitxa VGS-75B-48.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 48V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 5.08" L x 3.84" W x 1.18" H (129.0mm x 97.5mm x 30.0mm)
Series VGS-75B Energia (Watts) 77W
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 70°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable
Karga minimoa behar da - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Adjustable Output, Universal Input Eraginkortasuna 88%
Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 90 ~ 264 VAC Input Uneko - Irteera (Max) 1.6A