VFSD1-S3.3-S3.3-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFSD1-S3.3-S3.3-SIP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VFSD1-S3.3-S3.3-SIP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Fitxak: VFSD1-S3.3-S3.3-SIP.pdf
  • Mezua
VFSD1-S3.3-S3.3-SIPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VFSD1-S3.3-S3.3-SIP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 1W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5302 pcs Datuen fitxa VFSD1-S3.3-S3.3-SIP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 3.3V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 3V Tentsioa - Input (Max) 3.6V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.24" W x 0.39" H (19.6mm x 6.0mm x 10.0mm)
Series VFSD1-SIP Energia (Watts) 1W
Packaging - Pakete / kasua 7-SIP Module, 4 Leads
Beste izenak 102-1417
656-90079R
VFSD1S3.3S3.3SIP
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Eraginkortasuna 72%
Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 300mA 3V - 3.6V Input Uneko - Irteera (Max) 300mA