VFK600-D48-S12
CUI, Inc.CUI, Inc.
VFK600-D48-S12 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VFK600-D48-S12
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC/DC CONVERTER 12V 600W
Fitxak: VFK600-D48-S12.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 210 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 210 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Mezua
VFK600-D48-S12ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VFK600-D48-S12 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC/DC CONVERTER 12V 600W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 210 pcs Datuen fitxa VFK600-D48-S12.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 12V
Tentsioa - Sarrera (min) 36V Tentsioa - Input (Max) 75V
Mota Isolated Tamaina / dimentsioa 7.84" L x 4.99" W x 1.54" H (199.1mm x 126.8mm x 39.1mm)
Series VFK600 Energia (Watts) 600W
Packaging Bulk Beste izenak 102-2463
659-50115R
VFK600D48S12
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Eraginkortasuna 90%
Uneko - Irteera (Max) 50A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak - eskaerak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VFK600-D24-S32-DIN
VFK600-D24-S32-DIN
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC/DC CONVERTER 32V 608W
Stockean: 168 pcs
Deskarga: VFK600-D24-S32-DIN.pdf
RFQ
VFK600-D24-S48-DIN
VFK600-D24-S48-DIN
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC/DC CONVERTER 48V 600W
Stockean: 201 pcs
Deskarga: VFK600-D24-S48-DIN.pdf
RFQ
VFK600-D48-S12-DIN
VFK600-D48-S12-DIN
deskribapena: DC/DC CONVERTER 12V 600W