VF-S320-28A
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-S320-28A Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VF-S320-28A
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 320W
Fitxak: VF-S320-28A.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 830 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 830 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
250 pcs
  • Mezua
VF-S320-28Aren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VF-S320-28A fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 28V 320W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 830 pcs Datuen fitxa VF-S320-28A.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 28V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Mota Open Frame Tamaina / dimentsioa 6.00" L x 4.00" W x 1.50" H (152.4mm x 101.6mm x 38.1mm)
Series VF-S320 Energia (Watts) 320W
Beste izenak VFS32028A Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 1 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 83% Deskribapen zehatza Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 6.43A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 6.43A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.