VF-D320-D524A-CFS
CUI, Inc.CUI, Inc.
VF-D320-D524A-CFS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VF-D320-D524A-CFS
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W
Fitxak: VF-D320-D524A-CFS.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 576 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 576 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
VF-D320-D524A-CFSren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VF-D320-D524A-CFS fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 576 pcs Datuen fitxa VF-D320-D524A-CFS.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 24V Tentsioa - Irteera 1 5V
Tentsioa - isolamendua 3kV Tentsioa - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 7.00" L x 4.00" W x 1.60" H (177.8mm x 101.6mm x 40.6mm)
Series VF-D320 Energia (Watts) 320W
Beste izenak 102-2009
652-80193R
VFD320D524ACFS
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 70°C (With Derating)
Irteera kopurua 2 Muntaketa mota Chassis Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Karga minimoa behar da -
Eraginkortasuna 75% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 2 Output 5V 24V 30A, 8.33A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 30A, 8.33A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CB, CE, cURus, TUVgs eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
VF-D320-D524A
VF-D320-D524A
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 24V 320W
Stockean: 941 pcs
Deskarga: VF-D320-D524A.pdf
RFQ
VF-D320-D512A-CFS-1
VF-D320-D512A-CFS-1
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC CONVERTER 5V 12V 320W