VESD2-S12-D15-SIP
CUI, Inc.CUI, Inc.
VESD2-S12-D15-SIP Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VESD2-S12-D15-SIP
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 2W
Fitxak: VESD2-S12-D15-SIP.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
VESD2-S12-D15-SIPren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VESD2-S12-D15-SIP fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER +/-15V 2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17396 pcs Datuen fitxa VESD2-S12-D15-SIP.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -15V
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - isolamendua 3kV
Tentsioa - Sarrera (min) 10.8V Tentsioa - Input (Max) 13.2V
Mota Isolated Module Tamaina / dimentsioa 0.77" L x 0.28" W x 0.39" H (19.6mm x 7.0mm x 10.0mm)
Series VESD2-SIP Energia (Watts) 2W
Packaging Tube Pakete / kasua 7-SIP Module, 5 Leads
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 2
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak SCP
Eraginkortasuna 82% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 10.8V - 13.2V Input
Uneko - Irteera (Max) 67mA, 67mA eskaerak ITE (Commercial)