VCD40-D24-S3R3
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VCD40-D24-S3R3
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 33W
Fitxak: VCD40-D24-S3R3.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 681 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 681 pcs
  • Mezua
VCD40-D24-S3R3ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VCD40-D24-S3R3 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 3.3V 33W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 681 pcs Datuen fitxa VCD40-D24-S3R3.pdf
Tentsioa - Irteera 4 - Tentsioa - Irteera 3 -
Tentsioa - Irteera 2 - Tentsioa - Irteera 1 3.3V
Tentsioa - isolamendua 1.5kV Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 36V Mota Isolated Module
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Series VCD40 Energia (Watts) 33W
Pakete / kasua 9-DIP Module Beste izenak VCD40D24S3R3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 89% Deskribapen zehatza Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 10A 18V - 36V Input
Uneko - Irteera (Max) 10A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.