VBM-100-24
CUI, Inc.CUI, Inc.
VBM-100-24 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: VBM-100-24
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 100W
Fitxak: VBM-100-24.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 403 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 403 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Mezua
VBM-100-24ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia VBM-100-24 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC CONVERTER 24V 100W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 403 pcs Datuen fitxa VBM-100-24.pdf
pisu 0.5 lb (226.8g) Tentsioa - Irteera 4 -
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 24V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Mota Enclosed Tamaina / dimentsioa 4.60" L x 2.40" W x 0.67" H (116.8mm x 61.0mm x 17.0mm)
Series VBM-100 Energia (Watts) 100W
Pakete / kasua 5-DIP Module Beste izenak 102-2969
VBM10024
Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C (With Derating) Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Kargatu erregulazioa ±1% Lineako araudia 0.5%
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, OVP, SCP
Eraginkortasuna 91% Deskribapen zehatza Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 4.2A 90 ~ 264 VAC Input
Uneko - Irteera (Max) 4.2A California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.