V7815-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7815-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V7815-500
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 15V 7.5W
Fitxak: V7815-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Mezua
V7815-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V7815-500 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 15V 7.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14339 pcs Datuen fitxa V7815-500.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 15V Tentsioa - Sarrera (min) 18V
Tentsioa - Input (Max) 32V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Series V78-500
Energia (Watts) 7.5W Packaging Tube
Pakete / kasua 3-SIP Module Beste izenak 102-1713
656-90844R
V7815500
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 96% Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 15V 500mA 18V - 32V Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kontrolatzeko eginbideak -
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
V7815-1000
V7815-1000
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 15W
Stockean: 11930 pcs
Deskarga: V7815-1000.pdf
RFQ
V7812W-500R
V7812W-500R
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: DC DC CONVERTER 12V 6W
Stockean: 8804 pcs
Deskarga: V7812W-500R.pdf
RFQ
V7815-500-SMT-TR
V7815-500-SMT-TR
deskribapena: DC DC CONVERTER 15V 7.5W