V7806-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7806-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V7806-500
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W
Fitxak: V7806-500.pdf
5 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Mezua
V7806-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V7806-500 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 6.5V 3.25W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15211 pcs Datuen fitxa V7806-500.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 6.5V Tentsioa - Sarrera (min) 8V
Tentsioa - Input (Max) 32V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Series V78-500
Energia (Watts) 3.25W Packaging Tube
Pakete / kasua 3-SIP Module Beste izenak 102-1710
656-90841R
V7806500
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 94% Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 6.5V 500mA 8V - 32V Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kontrolatzeko eginbideak -