V7805-500
CUI, Inc.CUI, Inc.
V7805-500 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: V7805-500
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena DC DC CONVERTER 5V 2.5W
Fitxak: V7805-500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
43 pcs
86 pcs
129 pcs
258 pcs
516 pcs
  • Mezua
V7805-500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia V7805-500 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena DC DC CONVERTER 5V 2.5W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14589 pcs Datuen fitxa V7805-500.pdf
Tentsioa - Irteera 3 - Tentsioa - Irteera 2 -
Tentsioa - Irteera 1 5V Tentsioa - Sarrera (min) 6.5V
Tentsioa - Input (Max) 32V Mota Linear Regulator Replacement
Tamaina / dimentsioa 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.4mm x 7.6mm x 10.2mm) Series V78-500
Energia (Watts) 2.5W Packaging Tube
Pakete / kasua 3-SIP Module Beste izenak 102-1709
656-90840R
V7805500
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Irteera kopurua 1
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak OTP, SCP
Eraginkortasuna 93% Deskribapen zehatza Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 5V 500mA 6.5V - 32V Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kontrolatzeko eginbideak -