SWM6-12-NH-I38
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM6-12-NH-I38 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWM6-12-NH-I38
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT 12V 6W
Fitxak: SWM6-12-NH-I38.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
SWM6-12-NH-I38ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWM6-12-NH-I38 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT 12V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10095 pcs Datuen fitxa SWM6-12-NH-I38.pdf
Tentsioa - Irteera 12V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.19" L x 1.07" W x 1.46" H (55.6mm x 27.1mm x 37.2mm) Series SWM6-N-USB (6W)
Eskualdea erabilia North America Energia (Watts) 6W
polarizazio - Irteerako konektorea USB A Receptacle
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea NEMA 1-15P inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI Deskribapen zehatza 12V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 500mA Kablearen luzera -