SWM12-5-EV-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-5-EV-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWM12-5-EV-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT 5V 12W
Fitxak: SWM12-5-EV-P5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1120 pcs
  • Mezua
SWM12-5-EV-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWM12-5-EV-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT 5V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8546 pcs Datuen fitxa SWM12-5-EV-P5R.pdf
Tentsioa - Irteera 5V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.11" L x 1.62" W x 1.11" H (53.5mm x 41.2mm x 28.2mm) Series SWM12-E (12W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 12W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 5V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 2.4A Kablearen luzera 59" (1.50m)