SWM12-15-EH-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWM12-15-EH-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWM12-15-EH-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT 15V 12W
Fitxak: SWM12-15-EH-P5R.pdf
  • Mezua
SWM12-15-EH-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWM12-15-EH-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT 15V 12W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8414 pcs Datuen fitxa SWM12-15-EH-P5R.pdf
Tentsioa - Irteera 15V Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC
Tamaina / dimentsioa 2.17" L x 0.98" W x 1.44" H (55.0mm x 25.0mm x 36.7mm) Series SWM12-E (12W)
Eskualdea erabilia Europe Energia (Watts) 12W
polarizazio Positive Center Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Sarrera mota Fixed Blade
Sarrerako konektorea CEE 7/16 inprimakia Wall Mount
Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2 Deskribapen zehatza 15V 12W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input
Uneko - Irteera (Max) 800mA Kablearen luzera 59" (1.50m)