SWI6-24-N-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-24-N-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI6-24-N-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 6W
Fitxak: SWI6-24-N-P5R.pdf
  • Mezua
SWI6-24-N-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI6-24-N-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 24V 6W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4564 pcs Datuen fitxa SWI6-24-N-P5R.pdf
pisu 0.172 lb (78.02g) Tentsioa - Irteera 24V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Series SWI6-N (6W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 6W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C
Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 24V 6W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 250mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) Homologazioak cULus, PSE