SWI6-12-N-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-N-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI6-12-N-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Fitxak: SWI6-12-N-P5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI6-12-N-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI6-12-N-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 10356 pcs Datuen fitxa SWI6-12-N-P5R.pdf
pisu 0.172 lb (78.02g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.20" L x 1.10" W x 1.65" H (56.0mm x 28.0mm x 42.0mm)
Series SWI6-N (6W) Eskualdea erabilia North America
Energia (Watts) 7.2W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-3605
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea NEMA 1-15P
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 600mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.