SWI6-12-E-P5
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI6-12-E-P5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI6-12-E-P5
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W
Fitxak: SWI6-12-E-P5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI6-12-E-P5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI6-12-E-P5 fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MNT ADAPTER 12V 7.2W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7714 pcs Datuen fitxa SWI6-12-E-P5.pdf
pisu 0.212 lb (96.16g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.05" L x 1.10" W x 2.36" H (52.0mm x 28.0mm x 60.0mm)
Series SWI6-E (6W) Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 7.2W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-3601
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea CEE 7/16
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI
Deskribapen zehatza 12V 7.2W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 600mA
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.