SWI24-12-E-P5R
CUI, Inc.CUI, Inc.
SWI24-12-E-P5R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SWI24-12-E-P5R
Fabrikatzaileak / Marka: CUI, Inc.
Produktuaren Deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W
Fitxak: SWI24-12-E-P5R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
SWI24-12-E-P5Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SWI24-12-E-P5R fabrikatzailea CUI, Inc.
deskribapena AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5006 pcs Datuen fitxa SWI24-12-E-P5R.pdf
pisu 0.327 lb (148.32g) Tentsioa - Irteera 12V
Tentsioa - Input 90 ~ 264 VAC Tamaina / dimentsioa 2.83" L x 1.34" W x 2.76" H (72.0mm x 34.0mm x 70.0mm)
Series SWI24-E (24W) Eskualdea erabilia Europe
Energia (Watts) 24W polarizazio Positive Center
Irteerako konektorea Barrel Plug R/A, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Beste izenak 102-4294
SWI24-12-E-P5R-ND
Tenperatura operatiboa 0°C ~ 40°C Karga elektrikoaren kontsumoa ez 100mW (Max)
Sarrera mota Fixed Blade Sarrerako konektorea CEE 7/16
inprimakia Wall Mount Eraginkortasuna Level VI, CoC Tier 2
Deskribapen zehatza 12V 24W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade Input Uneko - Irteera (Max) 2A
Kablearen luzera 59" (1.50m) California Prop 65 Warning Information WARNING: Cancer and Reproductive Harm - www.P65warnings.ca.gov.
Homologazioak CE eskaerak ITE (Commercial)
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SWI2090A
SWI2090A
fabrikatzaileak: Essentra Components
deskribapena: ROUND SPACER M12 NYLON 1/8"
Stockean: 563559 pcs
Deskarga: SWI2090A.pdf
RFQ
deskribapena: ROUND SPACER M13 NYLON 3.3MM
Stockean: 179855 pcs
Deskarga: SWI2150A.pdf
RFQ
SWI24-12-E-P5
SWI24-12-E-P5
fabrikatzaileak: CUI, Inc.
deskribapena: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 24W